راهنمای خرید

راهنمای خرید

1- جستجو و انتخاب کتاب

 برای جستجوی کالای مورد نظر خود در سایت درخشش، از دو روش می‏‌توانید استفاده کنید:

 *استفاده از ابزار جستجو:

در قسمت بالای صفحه‌ سایت یک ابزار جستجو وجود دارد و شما می‌‏توانید با تایپ نام کالا یا بخشی از نام آن در نوار جستجو ، به صورت مستقیم محصول مورد نظر خود را پیدا کنید.

 *استفاده از ابزار جستجوی پیشرفته

در این قسمت با استفاده از انواع فیلترها می توانید جستجوی خود را محدود کنید و به نتیجه دلخواه خود برسید.

*استفاده از منوی موضوعات

در قسمت موضوعات، یکی از عناوین گروه ها را انتخاب کرده و کلیک کنید تا به قسمت مورد نظر وارد شوید و با مرور عناوین، کتاب مورد نظر را پیدا کنید. همچنین، بخش‌‏هایی در سایت شامل "تازه ها" و "پیشنهاد روز" قرار داده شده‌‏‏اند که این بخش‏‏‌ها می‌‏تواند شما را در انتخاب کالای مورد نظرتان یاری دهد.

2- خرید کتاب

برای خرید آنلاین کتاب از سایت نشر درخشش، ابتدا باید شناسه‌ی کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. اگر شناسه‌ی کاربری ندارید، می‌توانید از قسمت عضویت، عضو سایت بشوید. پس از ورود به سایت، می‌توانید از گزینه‌ی «انتخاب» و «خرید» در صفحه‌ی هر کتاب، برای خرید آن استفاده کنید.

پس از انتخاب گزینه‌ی خرید یک کتاب، تعداد، عنوان و قیمت کتاب را کنترل کرده و بعد روی گزینه‌ی «تایید» کلیک کنید. در صفحه‌ی بعدی، اطلاعات مربوط به دریافت‌کننده و نیز نشانی محل ارسال کتاب را باید تکمیل کنید. توجه داشته باشید که نشانی دریافت‌کننده دقیق باشد تا در فرآیند ارسال کتاب‌ها مشکلی ایجاد نشود. ارسال کتاب در مشهد با پیک موتوری و به شهرستان با پست یا اوتوبوس و سواری انجام خواهد شد. پس از تکمیل اطلاعات، گزینه‌ی «ادامه و تایید» را انتخاب کنید.

در مرحله‌ی بعدی، پیش‌فاکتور خرید شما نمایش داده می‌شود و همزمان پیش‌فاکتور به آدرس ایمیل‌تان ارسال می‌شود. با کلیک کردن بر روی گزینه‌ی «تایید نهایی سفارش» به صفحه‌ای راهنمایی می‌شوید که در آن شناسه‌ی سفارش‌تان درج شده. برای پرداخت آنلاین مبلغ فاکتورتان، روی گزینه‌ی «پرداخت از طریق بانک» کلیک کنید.

در صفحه‌ی بعدی، رسید تراکنش و شماره‌ی خریدتان نمایش داده می‌شود که توصیه می‌کنیم برای احتیاط بیشتر، آن‌ را ذخیره کنید. در این قسمت فرآيند خرید شما انجام شده. می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی «تکمیل فرآیند خرید»، شماره‌ی سفارش و رسید دیجیتالی خود را دریافت کنید.

با تکمیل فرآیند خرید، ایمیلی برایتان ارسال می‌شود که از طریق لینکی که در آن وجود دارد، می‌توانید سفارش خود را پیگیری کنید. سفارش شما ابتدا در فروشگاه نشر درخشش تایید می‌شود و پس از آن می‌توانید با هربار سرکشی و یا رفرش کردن صفحه‌ی پیگیری سفارش، از وضعیت کتاب‌های خریداری شده‌ی خود با خبر شوید.

اگر باز هم سوالی در ذهن کنجکاو شما باقی ماند، میتوانید با شماره 32251923 051 حاصل فرمایید.

لطفاً منتظر بمانید...