سرمایه گذاری در متاورس؛ راهنمایی برای مبتدیان کریپتوآرت، توکن غیرقابل معاوضه و دارایی های ددیجیتال در متاورس

Metaverse Investing

نویسنده :
کریپتو آرت
نوبت و سال چاپ : 1 / 1401 تعداد صفحات : 211
نوع جلد / قطع: شومیز / رقعی وزن: 260
ویرایش : شابک 9786004074049
موضوع اصلی : بازار سرمایه موضوع فرعی : ارز دیجیتال
افزودن به علاقه مندی ها
موجود در فروشگاه
90,000

5 %

قیمت : 85500 تومان

متاورس (Metaverse) به معنی دنیایی فراتر از دنیای واقعی موجود است که در آن بسیاری از محدودیت‌های موجود در دنیای واقعی رفع شده است. متاورس با استفاده از علوم و فناوری‌های جدید مانند واقعیت افزوده، واقعیت مجازی، هوش مصنوعی و بلاکچین دنیای مجازی ارائه می‌کند که در آن افراد می‌توانند به صورت آوراتارهای سه بعدی حضور پیدا کرده و فعالیت‌های مختلفی همچون فعالیت اقتصادی بر پایه رمز ارز به همراه دوستان خود انجام دهند. دنیای متاورس تلفیقی از دنیای واقعی و تخیلی است که با استفاده از سنسورها و هدست‌های مختلف حس واقعی بودن در یک مکان خیالی و تجربه‌های واقعی را به کاربران می‌دهد.

کیف پول های غیر متمرکز و شبکه های قراردادهای هوشمند عنصر نهایی معماری متاورس بلاک چین هستند. شبکه های بلاک چین برای شفافیت در تراکنش و مقاومت در برابر سانسور مورد نیاز هستند. همچنین، شبکه بلاک چین تضمین می کند که هیچ تراکنشی نیاز به مجوز ندارد.
اتریوم، تتا ، بیت کوین، زنجیره هوشمند بایننس (BSC) و فلو چند سیستم بلاک چین محبوب هستند که در متاورس استفاده می شوند. در نتیجه، می تواند مبنای قابل اطمینانی برای اقتصاد مالکیت فراهم و متاورس را قادر به رشد کند.

فهرست:
1. واقعیت مجازی
2. واقعیت افزوده (AR)
3. توکن های غیرقابل معاوضه در متاورس
4. سرمایه گذاری در متاورس
5. چالش ها پیش نیازهای متاورس
6. پروژه ها و فرصت های جدید: مطالعه موردی فیسبوک
7. آینده متاورس

تا کنون دیدگاهی برای این کالا ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...