قوانین و مقررات

 

کلیه کتابهای ارائه شده در سایت نشر درخشش با ضمانت اصالت ارائه می شود.

کتاب‌های ارائه شده در سایت نشر درخشش عموما در انبار موجود است. اما امکان سفارش در صورت اتمام موجودی نیز در سایت وجود دارد. در برخی موارد ممکن است کتاب سفارش داده شده بنا به دلایلی مانند اتمام موجودی ناشر، عدم توزیع در شبکه پخش کتاب،... قابل تهیه نباشد که از طریق سایت به مشتریان عزیز اطلاع رسانی می گردد. ممکن است قیمت کتاب توسط ناشر نیز دچار تغییر شود. در این صورت با سفارش دهنده تماس گرفته شده و بعد از تایید وی سفارش ارسال می گردد.

بازگشت کالا منوط به احراز شرایط مرجوعی می باشد که شامل نقص چاپ، عدم تطابق با سفارش و نقص ظاهری می باشد.

مسئولیت ارسال به صورت پیک موتوری به عهده نشر درخشش می باشد.

مسئولیت مرسوله های پستی پس از تحویل به پست، بر عهده آن اداره می باشد. مشتریان عزیز می توانند از طریق کد رهگیری، سفارش خود را پیگیری کنند.

هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین اداره پست، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است.

طبق قانون اداره پست مأمور پست باید برای تحویل بسته‌های پیشتاز حداقل 2 بار به آدرس مراجعه کرده و در صورت عدم حضور گواهی در محل نصب کند تا گیرنده ظرف 10 روز با مراجعه به باجه معطله، بسته را دریافت کند. اگر فکر می‌کنید امکان عدم حضور در آدرس‌تان وجود دارد بسته را با پست پیشتاز خریداری کنید تا مسئولیت بیشتری برای تحویل بر عهده آن .اداره پست باشد

تحویل سفارشات در شهر مشهد در 1 روز کاری و پست پیشتاز 2-4 روز کاری زمان می برند.

نشر درخشش قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (پشت جلد) ارائه می کند و در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد. در صورت تغییر قیمت، مراتب متعاقبا در سایت اعلام می گردد.

 اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و...) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر نشر درخشش می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

 .در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفا با فروشگاه تماس بگیرید